KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558109
nr 1655 8109
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 64x52cm, yttermått inklusive ram: 71x60cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:41:55
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr